Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Pripravujeme

Dňa 18.10.2011 pre Vás pripravujeme pokračovanie preventívneho programu v rámci akcií Relaxačno rehabilitačného krúžku  pod názvom Zdravie pre všetkých“.

1. časť programu „Zdravia pre všetkých“ bude zameraná na meranie hmotnosti, meranie krvného tlaku a informatívny výpočet BMI indexu u žiakov, ktorí sú ubytovaní v ŠI.

Prosíme vedúcich jednotlivých oddelení, aby zabezpečili príchod žiakov dňa 18.10.2011 od 12:30 hod. do počítačovej učebne.

Radi privítame aj Vás dospelých.

 

Divadlo o hlúpom Janovi

    O HLÚPOM JANOVI
Bol raz jeden hlúpy Jano, namiesto nie vravel áno.
Miesto áno zasa nie, mali s ním len trápenie...
Popletený príbeh o tom, ako láska a dobro zvíťazí nad hlúposťou. Činoherná veselá rozprávka na ľudový motív prezradí, že aj hupák môže mať šťastie.

Divadelné predstavenie sa uskutoční v priestoroch jedálne ŠI 19. októbra 2011 o 14:30 hod.

 

XVIII. Nitrianska hodinovka a dvanásťminútovka

23. októbra 2011 - viac informácií na:

http://www.beh.sk/mod/beh/nitrianska-hodinovka-a-dvanastminutovka-2  

 

Deafbike team

 Kedy: streda

Kde: v priestoroch ŠI

Čas:od 14:30 do 17:30 hod

   Pozývame všetkých účastníkov športového krúžku Deafbike a turistického krúžku na spoločné stretnutie. Akcia sa uskutoční podľa plánu. Jedinou podmienkou účasti je priniesť si športového ducha a športové oblečenie. Nezabudnite na dobrú náladu a silnú motiváciu kráčať vpred. 


Stretnutie s Ježišom v posunkovom jazyku

 Kedy: každú druhú stredu v mesiaci

Kde: Kostol sv. Františka

 

Modlitba sv. Františka o pokoj

Pane, urob ma nástrojom svojho pokoja. Daj, aby som vnášal lásku, kde panuje nenávisť; odpustenie, kde sa množia urážky; jednotu, kde vládne nesvornosť. Daj, aby som prinášal pravdu tým, čo blúdia; vieru tým, co pochybujú; nádej tým, co si zúfajú; svetlo tým, co tápu vo tmách; radosť tým, čo smútia.
Pane, daj, aby som sa snažil skôr potešovať iných, než aby mňa potešovali; skôr chápať iných, než aby mňa chápali; skôr milovať iných, než aby mňa milovali.
Pretože len keď dávame – nadobúdame; len keď zabúdame na seba – nachádzame seba samých; len keď odpúšťame - dostáva sa nám odpustenia; len keď odumierame sebe – povstávame k večnému životu.
Amen.

TOPlist